Lūdzam iepazīties un akceptēt zemāk pievienotos svarīgākos SIA Tireshop, vienotais reģ.Nr. 40203159839 (turpmāk tekstā - Pārdevējs) piedāvāto preču iegādes noteikumus.

Tā kā Pārdevēja piedāvātās preces pārdošana notiek ar internetā izvietota piedāvājuma starpniecību, saskaņā ar Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma (PTAL) 10. pantu, šādā gadījumā, pircējam veicot pasūtījumu, starp pircēju un pārdevēju tiek slēgts Distances līgums (Ministru kabineta 2014. gada 20. maija noteikumi Nr. 255 „Noteikumi par distances līgumu”).

 

 1. Visas preču cenas ir norādītas, ieskaitot Pievienotās vērtības nodokli 21%. Preču piegādes pakalpojuma izmaksas nav iekļautas norādītajā preces cenā.
 2. Par pasūtīto preci, izvēlēto piegādes pakalpojumu un papildus pakalpojumiem, ko piedāvā Pārdevējs, Pircējs var norēķināties izmantojot bankas pārskaitījumu vai norēķinu karti. Veicot piegādi ar kurjerdienestu uz pircēja norādīto adresi ir iespējams arī norēķins preces saņemšanas brīdī skaidrā naudā. Skaidras naudas norēķins nav iespējams, veicot preču piegādi pie Tireshop partneriem.
 3. Veicot pasūtījumu, Pircējam ir nepieciešams norādīt derīgu e-pasta adresi, lai Pārdevējs varētu nosūtīt instrukcijas, rēķins-pavadzīme u.c. nepieciešamo dokumentāciju.
 4. Pircējs apņemas pasūtīto preci saņemt trīs darba dienu laikā no brīža, kad Pārdevējs paziņo, ka pasūtījums ir nosūtīts Pircējam vai sagatavots saņemšanai. Gadījumā ja Pircēja vainas dēļ prece nav saņemta 3 darba dienu laikā no paziņojuma par preces nosūtīšanu, prece tiek nosūtīta atpakaļ Pārdevējam. Šajā gadījumā Pircējs ar Pārdevēju vienojas par preces saņemšanu un samaksu par to.
 5. Ja pārdomājat un nolēmjat atteikties no pirkuma, Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likums (PTAL) un reglamentējošie Ministru Kabineta Noteikumi Nr.255 "Noteikumi par distances līgumu" (MK Noteikumi Nr. 255) nosaka, ka pircējam ir tiesības atkāpties no līguma 14 kalendāro dienu laikā un atdot interneta veikalā iegādāto preci atpakaļ pārdevējam. PTAL 12. panta 6. daļa nosaka, ka atsakoties no pirkuma Distances līguma gadījumā "patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā". Iesakām saglabāt preces oriģinālo iepakojumu, lai realizējot atteikuma tiesības saskaņā ar Distances līguma noteikumiem, prece netiktu ārēji mehāniski bojāta. Pārdevējs saglabā tiesības atteikties pieņemt preci, kura ir bojāta, nav pilnā komplektācijā, ir tikusi lietota vai kādā citādā veidā neatbilst piegādātās preces sākotnējam stāvoklim.
 6. Pasūtījuma atcelšana : ir iespēja pieprasīt pasūtījuma atcelšanu pēc maksājuma apstiprināšanas. Atteikties no preces var telefoniski vai saziņā izmantot internetveikala oficiālo epastu 3stundu laikā no pasūtījuma veikšanas brīža.

   

  Tireshop SIA piekrīt reaģēt uz atcelšanas pieprasījumiem un izpildīt šos pieprasījumus, bet nevar tikt atbildīgi, ja mēģinājums atcelšanas mēģinājums neizdodas. Kad preces tiek uzglabātas pārvadātājam, nav iespējams atcelt vai apturēt pasūtījuma piegādi.Ja atcelšana ir apstiprināta, tad klients no Uzņēmuma saņem apstiprinājumu par to, un atmaksa tiek apstrādāta 10 darba dienu laikā ar tādu pašu maksājumu veidu, kā sākotnēji tika samaksāts pasūtījums . Gadījumā, ja rīkojumu nevar atcelt, Klientam ir iespēja noraidīt piegādi. Atgriežot preces Tireshop SIA noliktavā, kompensācija tiks apstrādāta, atskaitot nosūtīšanas komisijas maksu 25 € apmērā par sūtījuma vienību.Ja klients pieņem piegādi, Tireshop SIA var organizēt produktu atdošanu. Šajā gadījumā atgriešanās pārvadājuma maksa ir 8 € par vienību.Klients var izvēlēties atdot preces par saviem izdevumiem. Šajā gadījumā Klientam jāinformē Tireshop SIA, lai saņemtu atgriešanas adresi, kurā produkti jānosūta atpakaļ. Šajā gadījumā Klients uzņemas pilnu atbildību par transportu līdz brīdim, kad produkts ierodas Tireshop SIA noliktavā. Kompānija nevar būt atbildīga par zaudējumiem vai kaitējumu atgriešanās laikā. Kad produkts tiek atgriezts noliktavā, Tireshop SIA 10 darba dienu laikā veic pilnu kompensāciju.

 7.  Atteikšanās no saņemtās preces . Lai izmantotu atteikuma tiesības, Klientam 14 dienu laikā no attiecīgās preces saņemšanas jāpaziņo Sabiedrībai rakstveidā uz info@riepinators.lv skaidri formulētā paziņojumā. 
 8. Piegāde : Ar piegādes nosacījumiem varat iepazīties šeit 
 9. Pircējs preces var atgriezt Rīgā, Krustpils ielā 6.
 10. Faktu, ka pircējs ir saņēmis preci, apliecina:
 11. Pēc preces saņemšanas apliecināšanas Pircējam tiek izsūtīta elektroniskā pavadzīme. Pavadzīme tiek sagatavota elektroniski un ir derīga bez paraksta.
 12. Ja preces lietošanas laikā precei ir radušās problēmas saistītas ar ražošanas defektu, preces garantijas apkalpošana tiks veikta saskaņā ar Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma (PTAL) normām. Preci var pieteikt garantijas apkalpošanai tikai kopā ar pirkuma dokumentiem. Pirkuma dokumenti ir spēkā tikai tad, ja tajos pareizi un skaidri norādīts un ir izlasāms: preces modelis, artikula numurs, pārdošanas datums. Pirkuma dokumentos aizliegts izdarīt jebkādas izmaiņas, dzēst vai pārrakstīt tajos norādītos datus - šādā gadījumā servisa dokumenti tiks atzīti pār spēkā neesošiem.
 13. Par preces kvalitāti saņemtās pretenzijas tiks risinātas saskaņā ar Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma (PTAL) normām, atbilstoši reglamentējošajiem Ministru kabineta noteikumiem nr.631. „Kārtība, kādā piesakāms un izskatāms patērētāja prasījums par līguma noteikumiem neatbilstošu preci vai pakalpojumu” prasībām (MK Noteikumi Nr.631).
 14. Vēršam uzmanību, ka PTAL normas neattiecas uz gadījumiem, kad preci iegādājas juridiskas personas.
 15. Pārdevējs var brīvi iniciēt dažādas mārketingas aktivitātes, t.sk. lojalitātes programmas.
 16. Pārdevējs var piešķirt saviem klientiem atlaides un bonusus.
 17. Saistībā ar veicamajiem pakalpojumiem Pārdevējs ir tiesīgs nosūtīt Pircējam paziņojumus, atgādinājumus par uzsāktajiem, bet nepabeigtajiem pakalpojumiem un citu informāciju uz ievadīto elektronisko e-pasta adresi ar mērķi nodrošināt pakalpojumu pienācīgā kvalitātē. Tāpat SIA Tireshop ir tiesīgs nosūtīt informāciju par SIA Tireshop sadarbības partneru jaunumiem, akcijām un atlaidēm
 18. Gadījumā, ja reģistrējoties vai veicot pirkumus interneta veikalā riepinators.lv, Jūs pieteicāties jaunumu saņemšanai, Pārdevējs var sūtīt Pircējam informatīvos ziņojumus e-pastu vai telefoniski.
 19. Ja Jūs vēlaties atteikties no jaunumu saņemšanas e-pastā, sms, saņemtajā ziņā spiediet uz saites- “atteikties no ziņojumiem”
 20. Interneta veikals riepinators.lv patur tiesības neapkalpot pasūtījumu, ja interneta veikalam neizdodas sazināties ar klientu pa viņa noradīto tālruņa numuru vai e-pastu.
 21. Ja izvēlaties apmaksāt pasūtījumu ar bankas maksājumu karti, lūdzam pirms apmaksas iepazīties ar Jūsu bankas kartes dienas maksājumu limitiem.
 22. Uz pirkumu apliecinoša dokumenta jeb preces pavadzīmes tiek norādīta atbildīgā par pasūtījuma komplektēšanu un nosūtīšanas dokumenta sastādīšanu persona. Uz dokumenta norādītā atbildīgās personas vārda un uzvārda esamība ir līdzvērtīga minētās personas parakstam.
 23. Preces pieņemšana un kvalitātes pārbaude tiek veikta pie preces piegādes, abu pušu klātbūtnē un puses pārbauda, vai nav konstatējami preces vai tās iesaiņojuma defekti.
 24. Pircējam ir pienākums preci lietot tikai saskaņā ar tās ražotāja norādījumiem, atbilstoši preces īpašībām un paredzētajiem lietošanas mērķiem.
 25. Pārdevējs saziņai ar pircēju izmanto reģistrējoties pircēja norādīto e-pasta adresi un/vai mobilā telefona numuru. Visi paziņojumi, kas pircējam tiek piegādāti uz pasūtījumā norādītu e-pasta adresi un telefona numuru, uzskatāmi par saņemtiem.
 26. Visu komunikāciju ar Pārdevēju Pircējam jāveic, izmantojot kontaktinformāciju, kas ir norādīta Pārdevēja mājas lapā riepinators.lv. Gadījumā ja Pircējam ir jautājumi saistībā ar veikto pasūtījumu, komunikācijā tam jānorāda pasūtījuma numuru un datumu.
 27. Interneta veikala vietnē tiek izmantotas sīktdatnes. Lietojot šo mājas lapu, pircējs piekrīt lietot sīkdatņu lietošanai veiktspējas/analītiskiem mērķiem.
 28. Pircējs piekrīt, ka viņa pirkšanas procesā nodotie dati (vārds, uzvārds, tālrunis, e-pasts, adrese, bankas konta numurs, pirkuma summa, pirktās preces) var tikt nodoti citām juridiskām personām (SIA Omniva, SIA DPD Latvija), piemēram, piegādes pakalpojuma sniegšanai.
 29. Informāciju par naudas līdzekļu atgriešanu. Nauda tiks atmaksāta tāda pašā veidā, kā tikai veikts maksājums par preci. Ja prece apmaksāta ar pārskaitījumu, pircējam ir jāiesniedz rakstisks pieteikums par naudas līdzekļu atgriešanu , pievienojot personas datus un bankas kontu, no kura tika veikt preces apmaksa.